Bizi Yakından Tanıyın !

Ankara Tente

Kurumsal

Tente Branda sektöründe çevre illerde seçkin müşteri profiline hitap etmekte sokak sokak, cadde cadde dükkanları, marketleri, büyük alışveriş merkezlerini, lüks iş yerlerini, villa ve yazlıkları, kışlık ve yazĺık mekanlarınızı desen desen kumaş ve otomasyon sistemleriyle zengin bir görünüm sağlamaktayız.


Ata Tente Ankara'da hızla büyüyen Motorlu Pergola çözümleri piyasasındaki Türkiye’nin lider firmalarından birisidir. Özel donanımlı personeli ve müşteriye tam olarak neye ihtiyacı varsa onu temin etme taahhüdü ile başarılı olmak için yönlendirilen bu karizmatik şirket, ürünlerinin her yönünde yenilik ve mükemmelliği uygular.


Ata Tente Dünya genelinde hızla büyüyen ve satış noktası ağını güvenlik altına alan karlı büyüme için sürekli yeni fırsatlar yakalamaktadır. Sağlıklı iş ahlakı ile, Ata Tente ihtiyacınızı anlar ve mümkün olan en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmet tecrübesini ege bölgesinin her yerindeki müşterilerine sunmak için çaba gösterir.

Ata Tente Ankara'da Neler Yapar ?

~ Otomatik Raylı Pergola

Asma Germe Tente

Mafsallı Tente

Körüklü Tente

Win Tent 

Zip Perde

Branda


Günümüz trendini yakından takip eden firmamız Tente, Pergola, Branda ve diğer tüm ürünlerin satışı, kurulum ve montajı ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Ankara merkezli firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.


Bizi tercih eden binlerce müşterimiz ve başarı ile tamamladığımız projelerimiz ile Ankara ve tüm Türkiye’de Tente sektörünün öncü firması olmanın gururunu taşımaktayız.Telefon


Whatsapp